0432 214 00 88
Ordu Cad. Santral Sokak YeniÇağ Emlak
[email protected]

Van Satılık 1+1 Daire

Serhat Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. No:66, 65100 Van Merkez/Van, Türkiye

Detay

Van ipek yolunda sıhke caddesine sıfır konumda konforuyla göz dolduran bu dairemiz siz değerli müşterilerimizi beklemekte. 1+1 olan bu dairemiz mimari yapısıyla 1+1 düşünenler  için kaçırılmaması gereken bir fırsat. Sahibinden satılık dairemiz acil satılık konumunda elinizi çabuk tutmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Merkez konumunda ve yeni yapım dairesi olan bu dairemiz hiç bir kusuru bulunmamakta ve bütün borçları ödenmiştir. Tapusu hazır ve müstakil tapuya sahiptir.

Kuzey cephesine bakmakla birlikte cadde ye sıfır olan bu satılık dairemizin cephesi tamamen açıktır. Hemen yanında bulunan zaferler ilkokulu ve kültüre ola yakınlığıyla siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Ulaşım bakımında hiç bir sıkıntı yaşamayacağınız bu daire sizin işinize erkenden ulaşmanıza her türlü imkanı sunacaktır.

Dairemiz doğal gazlı olup son teknoloji ile donatılmıştır diyafon sistemleri ve ısı yalıtımlarına sahip bu dairemiz elektrik ve doğal gazdan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Satılık olan bu dairemiz 55 m2 kullanımına sahiptir. Ve diğer 1+1 lerden farklı olarak dairenin içinde bulunan bir hole sahiptir.

  • No 2855
  • Paylaşılanlar Temmuz 4, 2018
  • Son Güncellenme Tarihi: Ağustos 14, 2018
  • Görüntülenme 393