0432 214 00 88
Ordu Cad. Santral Sokak YeniÇağ Emlak
[email protected]

Van Satılık Daire

Şerefiye Mahallesi, Avcılar Sk. No:4, 65140 Van Merkez/Van, Türkiye

Özellikler

  • van emlak
  • van kiralık daire
  • Van satılık daire
  • vanda satılık daire

Detay

Van merkez Çok güzel şehir Merkezinin göbeğinde 150 Metre kare Kullanım alanına Sahip 3+1 daire  Şehir merkezinde avm ve cumhuriyet caddesine Yürüme Mesafesinde olup van satılık daire güney batı cephe olup sürekli güneş görmektedir.

Yeni yapı olup Kredi ye uygundur. İletişim için yandaki Telefon Numaralarımız dan Yararlanabilirsiniz.

Ailenizle zaman geçirebileceğiniz bahçe ve 2 adet balkona sahiptir.. Daire Doğalgazlı olup tüm mevsim koşullarında ailenizle ferrah bir ortam da yaşama olanağı sağlar. Van merkeze yakın olduğundan dolayı ailenizle dışarı çıktığınızda bütün büyük alışveriş ve avm lere araba gerekmeksizin gezebilirsiniz.

Van Merkezi Konumda Olan diğer satılık dairelerimizi öğrenmek için bizimle Sürekli irtibata geçebilirsiniz.

Yada vanda satmak istediğiniz her türlü gayrimenkul arsa, daire ve işyerleriniz değerinde alınır ve değerinde satılır.

vanda satılık dairelerimiz kat irtifakı alınmış olup kredi ye uygundur.

van satılık daire arayıpta bulamayanların bulupta daire hakkında kesin bir bilgiye sahip olamayanların tek adresi van emlak sitesidir…

Van da satılık arsa işyeri ve daireleriniz le takas imkanı sağlanır. Ve her türlü daire ve işyerleriniz değerinde alınır satılır.

Van merkez de sitemizde arayıp ta  bulamadığınız gayrimenkuller için lütfen satış danışmanlarımızdan ücretsiz bilgi almak tan çekinmeyiniz.

 

van emlak satılık arsa
van emlak satılık daire

Dairemiz vanın ipekyolu (merkez) ilçesi şereffiye mahallesinde bulunmaktadır. Dairemiz vanın en büyük camii lerinden ulu camiye 400 Metre vanın en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesine 550 Metre ve Kültür park gibi ailenizle gezip oturabileceğiniz parklara 200 metre uzaklıktadır. van satılık daire mizi satın almak isterseniz bir telefon kadar uzaktayız. vanemlak.net ücretsiz gayrimenkul danışmanınız

 

 

 

 

 

  • No 2836
  • Paylaşılanlar Haziran 3, 2018
  • Son Güncellenme Tarihi: Ağustos 14, 2018
  • Görüntülenme 354